Wyniki Analiz Naukowych Szamb Z Betonu

Wyniki Analiz Naukowych Szamb Z Betonu

szamba betonoweWyniki badań zleconych Prywatnej Wyższej Szkole w Warszawie wskazują, że firmy produkują najtrwalsze i najlepiej zabezpieczone szamba z betonu w Polsce.

Badaniom poddano 24 gospodarstwa domowe. Podzielono ich na 3 grupy: tych którzy zakupili ściek z betonu tradycyjne, ściek z betonu na przydomową oczyszczalnie ścieków a zbiorniki na wodę deszczową.

Przebadano wszystkie 24 z zakwalifikowanych gospodarstw domowych. W żadnym spośród nich nie zaobserwowano nieszczelności szamba betonowego. Modus prowadzono metodą organoleptyczną - sprawdzono 20 spośród 24 zbiorników. Pozostałe 4 zostały ocenione na podstawie oświadczeń ich właścicieli.

Wyniki badań zostały zaprezentowane w Katowicach na Polskim Zjeździe Przemysłu Betonowego (IV odsłona).

Wynik badań szczelności szamb.

Eksperci budowlani stwierdzili także bez ogródek wzorową jakość szamba w środku, bez streszczenie a pęknięć. Nie stwierdzono też przecieków pośrodku zbiornikiem a rurą doprowadzającą odpady płynne spośród zewnątrz - z gospodarstwa domowego.

Racja szamba z betonu sprzedawane poprzez dowolną firmę nie dają całkowitej gwarancji szczelności po wielu latach a ryzyko ich uszkodzenia leży także po stronie nabywcy szamba betonowego. Powyższe modus nie dają gwarancji szczelności szamba nadal.

Badacze sugerują tylko prawidłowy montaż według regułami sztuki budowlanej, oraz regularnie oczyszczanie szamba.

Powinno się zawsze zastrzec dostosowany równy serwisu dla naszej instalacji kanalizacyjnej - zarówno w domu, jak i rury odprowadzające w ogrodzie.

"Wykonując komplet poprawnie, wolno spodziewać się braku problemów ze zbiornikiem na odpady poprzez naokoło 20-30 lat. Otóż to jest to możliwe pod warunkiem prawidłowej budowy zbiornika". Tak zależy to też od gruntu na jakim pojemnik jest posadowiony oraz ogólnego stanu instalacji hydraulicznej w naszym domu.

Un Poco de nosotros.

Ubicado en Cañas, Guanacaste, Hotel y Cabinas Liwi ofrece un servicio de confort, calidad a sus clientes y es un hotel rodeado de un ambiente familiar y cómodo. Contamos con 13 Excelentes habitaciones acondicionadas para que tu experiencia sea agradable.. Estamos para servirte
TEL +506 2668-7763
CEL +506 8831-0133

Noticias

Enlaces de Interes